Всі магазини
гарячий
Фаворит - Кешбек 150 грн.
Фаворит
Кешбек
150 грн.
Купити з кешбеком
30
днів
45
днів
Середній час очікування кешбеку
Максимальний час очікування кешбеку
Поділитися посиланням

Покупки в Фаворит з кешбеком

Опис

Букмекерська контора Фаворит розпочала свою роботу в 2014 році. Компанія була заснована в Україні. Favorit веде діяльність на легальних підставах: букмекер має ліцензію Кюрасао. Українською ліцензією у нього, зрозуміло, немає, так як на території країни гральна діяльність заборонена на законодавчому рівні. Компанія орієнтована на українську аудиторію. На території країни є сотні пунктів прийому ставок. Букмекер дозволяє зручно грати як в онлайні, так і в офлайні.

Букмекерська контора надає клієнтам можливість скористатися незвичайним бонусним пропозицією - кешбек на перший депозит. Все, що потрібно зробити, - створити акаунт, поповнити депозит і отримати 150 грн кешбек. Звучить заманливо? Розповімо докладніше про правила бонусного пропозиції.

Отже, перший етап - реєстрація: кілька хвилин - і готово. Реєструватися потрібно за конкретною посиланням. Далі необхідно поповнити рахунок. Мінімальний розмір депозиту - 300 грн. От і все! Виконавши настільки прості умови, ви отримаєте кешбек в розмірі 150 грн.

Не лякайтеся, якщо бонусні кошти не прийшли відразу. В середньому, гравець очікує нарахування 30 днів. Максимальний термін очікування - 45 днів. А ось якщо після закінчення півтора місяців гроші не прийшли, можна звертатися в службу підтримки. Однак, судячи з відгуків, таких ситуацій або немає зовсім, або вони дуже рідкісні.

Кешбек для різних категорій:

Правила

  • Реєстрація за конкретним посиланням.
  • Зробити депозит від 300 грн і отримати кешбек 150 грн.
  • Середній час очікування Кешбек: 30 днів.
  • Максимальний час очікування Кешбек: 45 днів.