Всі магазини
MOYO UA - Кешбек 1.25%
MOYO UA
Кешбек
1.25 %
Купити з кешбеком
30
днів
40
днів
Середній час очікування кешбеку
Максимальний час очікування кешбеку
Поділитися посиланням

Покупки в MOYO UA з кешбеком

Опис

Про компанію MOYO.UA

MOYO.UA - відомий інтернет-магазин, який реалізує побутову техніку, мобільну техніку, одяг, електроінструменти, спорттовари та багато іншого. В Україні компанія працює з 2009 року і завоювала популярність завдяки великому вибору продукції (більше 50 000 позицій в каталозі), індивідуальним сервісу (швидка доставка в будь-яке місто країни) і доступними цінами.

Кожному клієнту приділяється особисту увагу, часто організовуються акції і знижки. Вся продукція сертифікована і має гарантію від виробника. При виникненні спірних питань співробітники компанії готові надати допомогу онлайн. Крім здійснення вигідних покупок у кожного клієнта є можливість отримати бонус у вигляді Кешбек від ГетПрофіт.

Як отримати кешбек в MOYO.UA?

Щоб отримати cashback, необхідно зареєструватися на GetProfit і з особистого облікового запису увійти в магазин. Завдяки цьому сформується промо-код, за яким було придбано проектор. Після завершення угоди наш ресурс отримує підтвердження від магазину і клієнту на особистий рахунок нараховується повернення відсотка від витрачених коштів.

Кешбек для різних категорій:

Кешбек нараховується по всій території України (крім Донецької, Луганської областей і АР Крим).

Середній час очікування Кешбек: 30 днів
Максимальний час очікування Кешбек: 40 днів