Всі магазини
Lacoste - Кешбек 3.8%
Lacoste
Кешбек
3.8 %
Купити з кешбеком
25
днів
35
днів
Середній час очікування кешбеку
Максимальний час очікування кешбеку
Поділитися посиланням

Покупки в Lacoste з кешбеком

Опис

Про компанію Lacoste

Під брендом Lacoste випускається елітна текстильна продукція: чоловічий і жіночий одяг, сумки, взуття та аксесуари. Продукція відомого виробника підійде для любителів різних стилів - від класичного до casual. Всі моделі виготовляються з міцного і якісного матеріалу, завдяки чому вони довго носяться. Візитною карткою бренду є елегантні сукні, стильні поло різних забарвлень, класичні та спортивні штани, а також сорочки і блузи.

Інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам з будь-якого міста України можливість придбати ексклюзивну річ, якої немає ні у кого, тому що більшість моделей виготовляється лише в кількох примірниках. Кожен покупець зможе підкреслити свою індивідуальність, а з GetProfit ще й отримати вигоду від шопінгу.

Як отримати кешбек в Lacoste?

Висока вартість продукції виправдовується якістю продукції, а з Кешбек від ГетПрофіт у клієнтів магазина є можливість повернути 3,8% коштів, витрачених на шопінг. Для цього необхідно створити обліковий запис на нашому сервісі GetProfit і зробити покупку, не виходячи з облікового запису.

Кешбек для різних категорій:

Середній час очікування кешбек: 25 днів
Максимальний тайм-аут кешбек: 35 днів