Всі магазини
Lamoda - Кешбек 5%
Lamoda
Кешбек
5 %
Купити з кешбеком
35
днів
60
днів
Середній час очікування кешбеку
Максимальний час очікування кешбеку
Поділитися посиланням

Покупки в Lamoda з кешбеком

Опис

Про компанію Lamoda

Популярний інтернет-магазин Lamoda займається продажем одягу, аксесуарів та взуття відомих брендів. Завдяки якості продукції кожен клієнт отримує гарний і довговічний товар за помірною ціною.

На сайті компанії понад два мільйони позицій, і каталог постійно поповнюється. Одним з переваг магазину є кур'єрська доставка, завдяки якій у покупця є можливість повернути не підійшов, за розміром товар.

Періодично організовуються акції і знижки до 70%. Кожен клієнт Ламода може отримати додатковий бонус - повернення частини коштів від будь-якої покупки.

Як отримати кешбек в Lamoda?

Система cashback від GetProfit діє за наступним принципом. Покупець реєструється на нашому сервісі, входить в особистий кабінет, після чого зі списку на сайті вибирає інтернет магазин Lamoda. Поки клієнт здійснює покупки зі свого облікового запису, діє промо-код, на підставі якого нараховуються відсотки від витрачених коштів. Якщо придбаний товар не повернувся назад продавцеві, угода вважається завершеною. Після цього на рахунку в особистому кабінеті користувача з'являється відповідна сума.

Кешбек для різних категорій:

Кешбек не нараховується за:
- замовлення, зроблені з корпоративних адрес @lamoda, і замовлення з використанням корпоративних купонів. Наприклад: LAMODACORP;
- замовлення, зроблені в мобільному додатку lamoda RU (Android або iOS).
- покупку подарункового сертифіката.

Середній час очікування кешбек: 35 днів
Максимальний тайм-аут кешбек: 60 днів